Prosperity - Achieving Life Fulfillment
Aktualności

VIP Coaching

– sesje indywidualne

VIP Coaching to proces dla zawodowych polityków, prezesów firm, finansistów, celebrytów. Wyborcy, klienci, media i społeczeństwo obserwują każdą sferę ich życia, wygląd, każdy gest i wypowiedź.

By móc z sukcesem realizować swoją misję muszą oni mieć osobowość, ale i odwagę, wewnętrzną spójność i moc.

Proces coachingu inspiruje i wspiera realizowanie tych celów na własnych warunkach Klienta.

VIP Coaching wyzwala maksymalny potencjał i wewnętrzną siłę Klienta. Realizacja celów Klienta jest możliwa przy jego pełnym zaangażowaniu i wzięciu odpowiedzialności za rezultat procesu.

Proces oparty jest na poufnej relacji Klienta z Coachem po ustaleniu kontraktu coachingowego. VIP Coaching jest procesem celowym – miarą sukcesu jest osiągniecie przez Klienta zakładanego celu.

Sesje indywidualne prowadzone są przez Irenę Sowińską Ekspertkę Coachingu Nowej Generacji z dwudziestoletnią praktyką w prowadzeniu: executive coachingu, business coachingu, life coachingu, art. coachingu, shadow coachingu, VIP coachingu, pracującego metodą ProsperityCoaching® w wysokich standardach biznesowych i etycznych.

Zapraszamy

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem.

To czego doświadczyłem w pracy z Tobą, mogę opisać jako magiczne. Teraz wiem, że gdyby nie nasza praca, nie dokonałbym przełomu w moim życiu i nie rozwinąłbym kariery. Dziękuję. -Jacek

Irena posiada wyjątkowe zdolności stymulowania ludzi do rozwoju i zmiany. Moje życie zawodowe i umiejętności, wskutek pracy z Ireną, poszybowały i wpłynęły radykalnie pozytywnie na moją karierę i balans życiowy. -Monika

Sprawdź też

POGOTOWIE COACHINGOWE

  To wsparcie dla tych, którzy są w kryzysowej sytuacji i utknęli w ciężkich myślach, …