Prosperity - Achieving Life Fulfillment
Aktualności

Szkoła Coachów Prosperity

SZKOŁA COACHINGU NOWEJ GENERACJI

DAJEMY LUDZIOM SKRZYDŁA…

Jesteśmy butikową firmą szkoleniową. Specjalizujemy się w pracy z ludźmi na głębokich poziomach. Nasze ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwoliło nam przygotować bardzo praktyczny program szkoleniowy w którym krok po kroku przeprowadzamy uczestników przez każdy etap nauki, przez wszystkie modele i narzędzia Coachingu Prosperity i proces osobistej zmiany. Używamy bogatego zestawu  autorskich, unikalnych narzędzi coachingowych.

Naszą misją jest wykształcenie wysokiej klasy praktyków – Coachów Prosperity o wysoko rozwiniętej inteligencji emocjonalnej i wyspecjalizowanych umiejętnościach pracy z ludźmi – specjalistów od budowania świadomości i dobrostanu życiowego i zawodowego.

Szkoła Coachów Prosperity

EDYCJA od 06 kwietnia 2024 w Warszawie
Możesz zarezerwować miejsce dla siebie już teraz.
Jedyna edycja stacjonarna w 2024r

Możesz oszczędzić 8.950,00 pln.
Decyduje kolejność zgłoszeń, limit miejsc.

Przeczytaj uważnie do końca.

* * *

Najbardziej praktyczny certyfikowany program szkoleniowy
prowadzony osobiście przez Irenę Sowińską ekspertkę Coachingu Nowej Generacji, twórczynię Metody Prosperity Coaching®


Witaj,

Jeśli jesteś niezadowolony z tego co robisz
i pragniesz więcej radości w życiu,
jeśli chcesz pomóc sobie i nauczyć się
skutecznie pomagać innym,

jeśli szukasz nowej drogi dla siebie,

jeśli chcesz wzbogacić swoje profesjonalne kompetencje o skuteczne narzędzia coachingu nowej generacji,
jeśli poszukujesz nowych możliwości
i chcesz się rozwijać, wznieść swoje życie na wyższy poziom, jeśli chcesz zmienić pracę, zacząć swój własny biznes lub odchodzisz na emeryturę, jeśli potrzebujesz przełomu w życiu lub karierze, jeśli chcesz wzbogacić swoje relacje, jeśli chcesz po sobie zostawić dobry ślad, 
 jeśli nareszcie masz odwagę zrobić coś dla siebie – to zapraszam Cię do Szkoły Coachów Prosperity
Irena Sowińska

Jeśli dotyczy Ciebie jedna z tych rzeczy to warto byś czytał/a dalej,
Jeśli dotyczą Cię trzy lub więcej – to jesteś we właściwym miejscu
i aplikuj do programu już teraz!

ZRÓB PIERWSZY KROK DO ZMIANY SWOJEGO ŻYCIA
i ZOBACZ NA ILE CIĘ STAĆ.

Stworzyliśmy najlepsze warunki do praktycznego zdobywania umiejętności i osobistego rozwoju, po to, byś w inspirującym i wspierającym środowisku poznał bardziej siebie, odkrył swoje możliwości i nauczył się praktycznie jak odnosić sukcesy i skutecznie wspierać innych ludzi.
Uczestnictwo w programie Szkoły Coachów Prosperity to podróż w głąb siebie, to czas budowania świadomości, poczucia własnej wartości i osobistego wzrastania. Wspólnie tworzymy nowe standardy działania, które pomogą Ci poznać i pojąć swoją unikalność i moc. 
Limit miejsc w każdej edycji, pozwoli Ci doświadczyć głębokich procesów w bezpiecznej i wspierającej atmosferze.
Praktycznie przygotujemy Cię do prowadzenia coachingu Metodą Prosperity Coaching i do wykorzystania nowych kompetencji w każdym środowisku.

Pomożemy Ci zdobyć nowy zawód i uzyskać niezależność
Zostań Coachem Prosperity i wyróżniaj się na rynku usług coachingowych

Oferujemy umiejętności, które wzbogacają: Ciebie, Twoje życie, Twoje relacje i zapewniają Ci zawodową przyszłość, niezależność i świadome inteligentne życie.

 • Nauczymy Cię krok po kroku, jak profesjonalnie pomagać innym i dobrze zarabiać.
 • Poznasz najnowszą wiedzę, wszystkie klasyczne modele i narzędzia coachingowe oraz unikalne narzędzia i modele coachingu nowej generacji i nauczysz się je stosować w praktyce,
 • Nauczymy Cię jak wykorzystać Twoje doświadczenie życiowe i zawodowe w pracy z ludźmi.
 • Doświadczysz mocy procesu Coachingu Prosperity i narzędzi coachingowych.
 • Rozwiniesz osobowość, inteligencję emocjonalną, kompetencje interpersonalne,
 • Zmienisz ograniczające przekonania i rozwiniesz swój potencjał.
 • Poznasz i wykształcisz kompetencje Coacha Prosperity.
 • Zbudujesz osobowość Coacha i Człowieka Prosperity.
 • Staniesz się ekspertem od budowania relacji.
 • Zbudujesz swój dobrostan życiowy i zawodowy.
 • Pomożesz sobie i na zawsze odmienisz swoje życie na lepsze… 

Prosperity Coaching …  to więcej niż coaching

Szkoła Coachów Prosperity® to ekskluzywny, obszerny i niezwykle skuteczny program szkoleniowy nowej generacji, umożliwia zdobycie kompetencji prestiżowego Prosperity Coacha.

Bycie Coachem może być jednym z najbardziej fascynujących i satysfakcjonujących zajęć, lecz jeśli Ci brakuje pewnych ważnych umiejętności i odpowiedniej wiedzy , możesz mieć spore kłopoty. Właśnie dlatego ludzie w tej branży często nie są dobrymi coachami i nie zarabiają dobrych pieniędzy.
Tajemnicą sukcesu w tym biznesie jest uczyć się od mistrzów – ludzi którzy tworzą metody coachingowe i praktykują coaching na co dzień.

Kończąc Szkołę Coachów Prosperity  będziesz dokładnie wiedział jak to robić, jak robiąc to co kochasz przy tym dobrze zarabiać.
Nauczymy Cię teraz i będziemy Cię wspierać w przyszłości.

Dlaczego Szkoła Coachów Prosperity?

Żyjemy w wyjątkowym momencie historii ludzkości. Naukowcy potwierdzają, że w obliczu upadku wielu znanych nam systemów dzieje się rewolucja sposobów myślenia i działania jakiej nie znamy. Ludzie, żeby odnaleźć się w nowej rzeczywistości potrzebują wsparcia. Te radykalne zmiany generują wielkie zapotrzebowanie na dobry coaching. Badania firm analitycznych (PWC 2016, Bisworld 2017) szacują, że przyrost w tej branży jest bardzo dynamiczny i wynosi 2,4 miliarda dolarów rocznie. Coaching wkracza w złoty wiek i ten rynek ciągle rośnie. Teraz ludzie już wiedzą, że profesjonalny coach, mentor może ich skutecznie wesprzeć i pomóc rozwiązać problemy w relacjach, zdrowiu, rodzicielstwie, biznesie, karierze, uzyskać równowagę życiową, odnaleźć sens i odnieść sukces. Odpowiadamy na to zapotrzebowanie jako Szkoła Coachów Prosperity.

Jesteśmy unikatową, niszową firmą przygotowującą praktyków, ludzi, którzy lubią ludzi i chcą im pomagać profesjonalnie, skutecznie i z radością.

Oferujemy obszerny, głęboki program transformujący świadomość, gwarantujący praktyczne umiejętności pracy z ludźmi i aktywowanie potencjału oraz skuteczne, nowoczesne modele i narzędzia coachingowe…

Szkoła Coachów Prosperity, to unikalny i systemowy program nakierowany na praktykę.  Krok po kroku przeprowadza Cię przez ważne i krytyczne sfery i etapy pracy coacha. Bazuje na mojej ponad 25 letniej praktyce pracy z ludźmi, którym towarzyszyłam w skutecznej transformacji – wychodzili z ciężkich opresji, zwątpienia, depresji i uwalniali się od blokad i ograniczeń. Ten program pomógł moim Klientom w zmianie ich życia i pozwolił na rozwinięcie karier, osiaganięcie sukcesu, zbudowanie dobrych relacji w związkach i w rodzinie, etc.

Teraz moją wiedzą, doświadczeniem życiowym i zawodowym, tymi skutecznymi procesami, narzędziami pracy z ludźmi dzielę się z moimi studentami w Szkole Coachów Prosperity. To systemowy, holistyczny i najbardziej efektywny program coachingowy.

Jesteśmy niszową, butikową Szkołą edukującą w sposób holistyczny ludzi, rozwijającą osobowość i kompetencje Coacha – Człowieka świadomego i skutecznego. 

Jakie predyspozycje mogą ci pomóc zostać Prosperity Coachem:

m.in.:

 • Ciekawość świata i ludzi. Jeśli lubisz się uczyć i uczyć innych i cieszą cię ich zmiany na lepsze – to jesteś właściwą osobą.
 • Empatia – jeśli masz gorące i wrażliwe serce i lubisz pomagać innym.
 • Intuicja – jeśli uważasz, że masz intuicję i ludzie lubią przychodzić do ciebie po radę, to wiedz, że intuicja jest ważną cechą dobrego coacha.
 • Odpowiedzialność – jeśli zależy ci na dobru innych ludzi i pozostawieniu po sobie wartościowego dziedzictwa, chcesz pomóc budować lepszy świat i świadomość innych,  to jest to miejsce dla ciebie.

Szkoła Coachów Prosperity 

Edycja stacjonarna od 06 kwietnia 2024
w Warszawie
Jedyna edycja stacjonarna w 2024r

Najbardziej praktyczny certyfikowany program szkoleniowy
realizowany w cyklu 8 Zjazdów x 2 dni. Zajęcia w sobotę i niedzielę.

Terminy zjazdów:

06-07 kwietnia +27-28 kwietnia +11-12 maja +08-09 czerwca +29-30 czerwca +20-21 lipca +07-08 września +28-29 września 2024

Jeśli nie dokonałaś/eś jeszcze rezerwacji miejsca
zrób to jak najszybciej. 

Dowiedz się jak oszczędzić 8.950,00 pln.
Decyduje kolejność zgłoszeń, limit miejsc.

Przeczytaj uważnie do końca.

* * *

Dołącz do prestiżowego grona Coachów Prosperity

Certyfikowani Coachowie Prosperity
Certyfikowani Coachówie Prosperity

Edycja prowadzona osobiście przez
Irenę Sowińską

ekspertkę coachingu nowej generacji
twórczynię Metody Prosperity Coaching®

Tylko u nas praktycznie poznasz i nauczysz się stosować unikalne narzędzia i modele coachingu nowej generacji.

Wykup VOUCHER za 1.000,00 pln i zarezerwuj miejsce dla siebie z max. rabatem do 8.950,00 pln
Nowa formuła zapisów. Przypominany, że zmieniliśmy formułę zapisów i przygotowaliśmy korzystniejsze warunki aplikowania do programu i jego cenę, by nie tylko osoby „40+” mogły skorzystać z maksymalnych przywilejów. Obecnie o możliwości skorzystania z max. przywilejów  decyduje tylko kolejność zgłoszeń
Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy – dokonując rezerwacji miejsca dla Siebie.
Prześlij CV ze zdjęciem i list motywacyjny.
Wykup Voucher za 1.000,00
Przeczytaj uważnie do końca i dowiedz się jak zyskać
max. przywileje przy zapisie do 03 marca 2024: rabat do 8.950,00 pln + dodatkowo do 5 godz. superwizji o wartości 5.000,00 pln gratis ( dla 2 pierwszych osób w grupie. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Limit miejsc w grupie – do 14 os.)
ZADZWOŃ TERAZ i dowiedz się, czy i jaki rabat możesz otrzymać.
GSM +48 500 071 329

Aplikuj do programu już dziś!

Zapisz Się


Zdobądź  kompetencje i certyfikat Coacha Prosperity

Certyfikowani Coachowie Prosperity objęci są specjalnym programem wsparcia w doskonaleniu warsztatu i w pozyskiwaniu Klientów. 

Jesteśmy praktykami.
Pracujemy z ludźmi wspierając ich skutecznie zarówno w zdobywaniu nowych kompetencji jak i w rozwoju ich osobowości. Tworzymy i realizujemy programy rozwojowe nowej generacji.

Praktycznie przygotujemy Cię do samodzielnego prowadzenia coachingu holistyczną Metodą Prosperity Coaching®, oraz do praktycznego wykorzystania umiejętności coachingowych w każdym środowisku;

Jesteśmy jedyną Szkołą Coachów w której tak intensywnie pracujemy nad  rozwojem osobowości coacha.  Każdy uczestnik przechodzi swój osobisty Coaching Prosperity, buduje świadomość i kształtuje postawę Coacha – Człowieka Prosperity.

Kompleksowy, certyfikowany program Szkoły Coachów Prosperity realizowany jest autorską Metodą Prosperity Coaching®. Uwzględnia najnowszą wiedzę, klasyczne modele i narzędzia coachingowe a także zawiera autorskie, unikalne modele i narzędzia coachingu nowej generacji oraz specjalne moduły rozwojowe.

Filozofią Szkoły Coachów Prosperity  jest połączenie coachingu osobistego uczestników z rozwijaniem i doskonaleniem osobowości, budowaniem świadomości, kształtowaniem postawy coacha, poznawaniem teorii coachingu i narzędzi coachingowych. 
Program powstał na bazie praktyki coachingowej oraz ponad 25 letniej praktyki pracy z ludźmi i jest zgodny z międzynarodowymi standardami. Program ma charakter transformacyjny – inspirujemy głęboką zmianę osobistą uczestników oraz ich mierzalny rozwój zawodowy. 
Realizujemy program w kameralnych grupach po to, byś mógł / mogła praktycznie doświadczyć mocy każdego narzędzia i nauczyć sie go stosować. Robisz to pod okiem i przy wsparciu doświadczonych nauczycieli.

Dajemy m.in.:

 • praktyczne zajęcia,
 • osobisty coaching z Master Prosperity Coachem,
 • sesje coachingu superwizowane i niesuperwizowane,
 • narzędzia coachingowe,
 • dodatkowo możesz otrzymać do 5 godz. superwizji o wartości 5.000.00 PLN

Malvina Messler – Certyfikowany Coach Prosperity
Absolwenci po przejściu procesu certyfikacyjnego i zaliczeniu pisemnego, ustnego  oraz praktycznego egzaminu zdobywają certyfikat International Prosperity Coach®  i będą należeć do prestiżowego grona Prosperity Coachów.

Wyróżnia nas sposób prowadzenia procesu edukacyjnego Metodą Prosperity Coaching®, który zapewnia:

 • najnowszą wiedzę oraz unikalne modele i narzędzia coachingu nowej generacji,
 • rozwój osobowości coacha,
 • uczestnictwo w procesie Prosperity Coachingu,
 • doświadczenie Efektu Prosperity w swoim życiu.
 • wszechstronność programu,
 • rozwój osobisty na głębokim poziomie,
 • dodatkowo możesz otrzymać do 5 godzin superwizji o wartości 5.000,00 PLN ,
 • ekskluzywność – grupy do 14 osób,
 • luksusowe warunki szkoleniowe.
  Program ProsperityCoach® – obejmuje 8 zjazdów x 2 dni.

Cele:

 • zdobycie kompetencji profesjonalnego Prosperity Coacha oraz praktycznych umiejętności prowadzenia procesów coachingowych holistyczną Metodą Prosperity Coaching®,
 • rozwijanie wysokich kompetencji interpersonalnych i intrapersonalnych,
 • rozwijanie inteligencji emocjonalnej,
 • poznanie efektywnych metod pracy z ludźmi,
 • doświadczenie efektu Coachingu Prosperity w swoim życiu,
 • ukształtowanie postawy profesjonalnego Coacha Prosperity,
 • zbudowanie spójnego i profesjonalnego wizerunku Coacha Człowieka Prosperity,
 • inspiracja do ciągłego rozwoju,
 • poznanie etycznych standardów pracy Coacha,
 • zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności sprzedaży swoich usług i działań PR,
 • zbudowanie świadomości Człowieka Prosperity

Dla kogo:

 • dla każdego, kto chce się rozwijać i osiągnąć sukces,
 • dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności interpersonalne,
 • dla tych, którzy chcą zmienić pracę, zacząć swój własny biznes,
 • dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z coachingiem lub inną formą pracy z ludźmi / jako trener, doradca, konsultant, terapeuta, nauczyciel, wychowawca,
 • dla tych, którzy chcą efektywnie pomagać innym,
 • dla menedżerów i przedsiębiorców,
 • dla lekarzy,
 • dla trenerów sportowych,
 • dla właścicieli firm,
 • dla kierowników MLM,
 • ​dla odchodzących na emeryturę, 
 • dla osób 40+
 • po prostu dla Ciebie,

Program: obejmuje m.in.:

 • trening interpersonalny,
 • wiedzę z zakresu komunikacji interpersonalnej,
 • wiedzę z zakresu komunikacji i budowania relacji,
 • wiedzę z zakresu inteligencji emocjonalnej i intuicji,
 • model kompetencji ProsperityCoacha,
 • obejmuje proces grupowy,
 • prezentację różnych modeli coachingu,
 • nową wiedzę oraz unikalne modele i narzędzia coachingu nowej generacji,
 • narzędzia wywodzące się z różnych koncepcji psychologicznych oraz kwintesencję profesjonalnych podejść coachingowych,
 • spotkania i warsztaty eksperckie,
 • sesje z trenerami podczas kursu,
 • superwizje,
 • pomoce dydaktyczne /materiały szkoleniowe/
 • i wiele, wiele wiecej…

Metody:

 • wykłady – do 30%,
 • demonstracja – sesje coachingowe prowadzone przez coacha- trenera na forum grupy,
 • dyskusje w grupie,
 • praktyka uczestników w grupach, praca w oparciu o aktualne tematy,
 • praktyka niesuperwizowana,
 • praktyka superwizowana,
 • mentor coaching,
 • lektury, sporządzanie raportów z przeprowadzonych sesji, nagrań sesji.
 • praktyka, praktyka, praktyka
 • i wiele więcej…

Materiały dydaktyczne:
autorskie skrypty szkoleniowe, materiały audio/video, spis lektur.

Zapewniamy superwizje i wsparcie mentora. Celem superwizji jest zapewnienie wysokiej jakości relacji coachingowych i nadzorowanie programów celem oceny kompetencji i umiejętności Coacha Prosperity. Superwizja zapewnia Coachowi Prosperity wsparcie dla wykonywanej przez niego pracy.

Absolwenci będą posiadali:

 • gruntowną znajomość teorii coachingu i narzędzi coachingowych,
 • szerokie spektrum możliwości prowadzenia procesów coachingowych w każdym środowisku,
 • doświadczenie dobrych zmian w swoim życiu,
 • doświadczenie efektów procesów Prosperity Coaching®,
 • umiejętność stosowania Coachingu Prosperity w praktyce,
 • umiejętność zawierania kontraktów,
 • umiejętność budowania własnej marki, 
 • znajomość procesu sprzedaży Coachingu Prosperity i działań PR, 
 • wysokie kompetencje interpersonalne,
 • umiejętność inspirowania i wspierania zmian u Klienta,
 • profesjonalną postawę Coacha i Człowieka Prosperity,
 • możliwość korzystania z superwizji i mentoringu.

Dodatkowo: Wiedzę / doświadczenie w zakresie:

 • Coachingu finansowego,
 • Coachingu wizerunkowego, Rozwój Coachów:
 • autorskie modele i narzędzia PC,
 • rozwój własny,
 • nabycie praktyki pod okiem profesjonalistów,
 • poznanie nowych narzędzi,
 • spotkanie ekspertów.
 • budowanie świadomości i stylu życia Prosperity

Wsparcie dla Absolwentów Szkoły Coachów Prosperity:

 • zaawansowany program szkoleń,
 • programy superwizyjne,
 • mentoring,
 • Klub Coachów Prosperity,
 • udział w konferencjach,
 • zniżki na uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach,
 • newsletter

Certyfikowani Coachowie Prosperity objęci są specjalnym programem wsparcia w doskonaleniu warsztatu i w pozyskiwaniu Klientów.

Nowa formuła zapisów. 
Przypominany, że zmieniliśmy formułę zapisów i przygotowaliśmy korzystniejsze warunki aplikowania do programu i jego cenę, by nie tylko osoby „40+” mogły skorzystać z maksymalnych przywilejów.   Obecnie o możliwości skorzystania z max. przywilejów decyduje tylko kolejność zgłoszeń.
Wykupiony VOUCHER za 1000,00 pln gwarantuje zniżkę w wybranej edycji Szkoły Coachów Prosperity. Limit miejsc.

Pośpiesz się i oszczędź do 8.950,00 PLN.
(możliwy rabat do 8.950.00 PLN dla 2 pierwszych osób w grupie,
możliwy rabat do 6.950.00 PLN 
dla 4 kolejnych osób w grupie
– 
o wysokości rabatu decyduje termin zgłoszenia i wpłaty)
Pozostałe osoby pełna cena programu w ramach wolnych miejsc.

Zapisy z rabatem:
do 03.03.2024 (rabat 8.950,00) – inwestycja 10.950,00 PLN brutto
do 24.03.2024 (rabat 6.950,00) – inwestycja 12.950,00 PLN brutto
od 25.03.2024  cena bez rabatu – inwestycja 19.900,00 PLN brutto – pełna cena programu w ramach wolnych miejsc. 
LIMIT MIEJSC – decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Pośpiesz się bo po wyczerpaniu miejsc w promocji będą jedynie miejsca w pełnej cenie.

2 pierwsze osoby w grupie, które do 03 marca 2023 prześlą formularz zgłoszeniowy, odbędą rozmowę kwalifikacyjną i zostaną przyjęte do programu będą mogły skorzystać z max. rabatu.

Przy pełnej cenie programu 19.900,00 PLN brutto – w szczególnych przypadkach istnieje możliwość płatności w ratach lub ustalenia indywidualnego harmonogramu wpłat

Aplikuj do programu już TERAZ!

Zapisz Się


ZADZWOŃ TERAZ
i dowiedz się, czy i jaki rabat możesz otrzymać.

+48 500 071 329

Certyfikacja: 1.800,00 PLN btto – obejmuje proces certyfikacji i egzamin.

Cena obejmuje:

 • profesjonalne szkolenie,
 • spotkania i warsztaty eksperckie,
 • sesje z trenerami podczas kursu,
 • superwizje,
 • pomoce dydaktyczne, ( materiały szkoleniowe),
 • dodatkowo otrzymasz do 5 godz. superwizji o wartości 5.000.00 PLN
 • luksusowe sale szkoleniowe,
 • kawa/woda/herbata.

Cena nie obejmuje:

 • zakwaterowania,
 • wyżywienia,

Procedura zapisów:

 1. Wypełnienie i wysłanie Formularza zgłoszeniowego
 2. Przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego
 3. Wykupienie Vouchera,
 4. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
 5. Rozmowa kwalifikacyjna.
 6. Decyzja o zakwalifikowaniu.
 7. Przesłanie Potwierdzenia uczestnictwa,
 8. Dokonanie płatności.
 9. Wpisanie na listę uczestników.
 10. Przekazanie informacji programowo – organizacyjnych i listy lektur.

*/ 1 godzina zajęć  ’45 min /

Zapraszamy.

WYŚLIJ TERAZ wypełniony formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj miejsce dla siebie!
Pośpiesz się by oszczędzić do 8.950,00 pln i dodatkowo otrzymać 5 godz.  superwizji o wartości 5.000.00 pln.
Limit miejsc w grupie – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zostań profesjonalistą
Dołącz do prestiżowego grona Coachów Prosperity

O wpisaniu na listę uczestników programu decyduje wynik rozmowy kwalifikacyjnej.
Po wysłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo informację o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapisz Się

Sprawdź też

VOUCHER o wartości do 8.950.00 PLN

Wykupiony VOUCHER za 1.000,00 pln gwarantuje rezerwację miejsca oraz gwarantuje max. zniżkę w wysokości do 8.950.00 pln dla …