Prosperity - Achieving Life Fulfillment
Aktualności

Przebudzenie Kobiecej MOCY

Warsztat przeniesiony ze względu na pandemię. O nowym terminie warsztatu powiadomimy w zależności od rozwoju sytuacji.

 

Przebudzenie Kobiecej MOCY

Poznaj fascynującą drogę do źródła swojej Kobiecej MOCY

Wkrótce nowy termin szkolenia 
– 
Warszawa (09.30-18.00)

Warsztat o tym jak aktywować swoją wewnętrzną MOC


Przebudzenie Kobiet jest faktem w skali globalnej. To Kobieca MOC i Świadomość dały odwagę i energię Kobietom do dokonywania radykalnych zmian w życiu osobistym i społecznym.

Na warsztat zapraszam Kobiety, które chcą dowiedzieć się czym jest Kobieca MOC i jak ją aktywować by wzbogacić siebie i świat.

Każda Kobieta jest na innym etapie życia i ma inne wyzwania i zasoby. 

Ważne jest by zidentyfikować swój czas i priorytety na TERAZ – by nie żyć w chaosie, zawieszeniu wg cudzych scenariuszy – i wytyczyć własny kierunek rozwoju kiedy czujesz, że życie przecieka ci przez palce… i przestajesz marzyć.

Do tego potrzebna jest świadomość tego, co nas blokuje i ogranicza a także narzędzia do usunięcia blokad i aktywowania Mocy oraz jasna wizja swoich celów i własna – Kobieca droga do ich osiągnięcia. Mamy nasz Kobiecy GPS, który nas poprowadzi krok po kroku jeśli aktywujemy swój unikalny potencjał…

Każda z nas musi i może zadbać o swój Dobrostan w każdej sferze życia.

Wiedz, że jeden mały krok zrobiony we właściwym kierunku może zadecydować o twoim szczęściu i całym życiu…  Nawet nie wiesz na ile Cię stać…

Pamiętaj. Limit miejsc na moich warsztatach pozwoli  Ci doświadczyć głębokich procesów w bezpieczniej i wspierającej atmosferze.

Praca z ludźmi jest moją pasją – zostawiam dobry ślad w sercach i umysłach ludzi i uczę też tego innych, tak by zasady spełnienia, harmonii i szacunku do siebie i do innych ludzi i do otaczającego nas świata stawały się normą.

Taka jest moja intencja na ten warsztat…

 

 

 

PROWADZĄCA: Irena Sowińska 

Ekspertka Coachingu Nowej Generacji, Twórczyni Metody ProsperityCoaching®  i Szkoły Coachów Prosperity® oraz Szkoły Coachingu Rodzinnego. Autorka programów rozwojowych i specjalistycznych warsztatów dla kobiet: “Świadoma Kobieta“, „NovaTy“, “Kobieta Prosperity“, „Przebudzenie Kobiecej Mocy“ oraz  warsztatów budowania  poczucia własnej wartości i asertywności Kobiet. Trenerka rozwoju osobistego – prowadzi warsztaty i treningi w kraju i za granicą. Twórczyni i realizatorka programów rozwoju kadry menedżerskiej oraz projektu “Sabbatical Prosperity Coaching®” VIP & Business Coach – specjalizuje się w pracy z Kobietami, menadżerami, liderami i kadrą zarządzającą. Autorka unikalnej metody “Prosperity Blueprint®” – oczyszczającej blokady emocjonalne i usuwającej wewnętrzne bariery. Feministka z przekonania, zatroskana losem Planety i Ludzi. Zasiada w Kręgu Starszyzny Kobiet w Polsce. Rozwój niezależności i dobrostanu Kobiet jest jesj pasją. Wspiera skutecznie Kobiety coachingiem fece to face i online. Praca z ludźmi jest jej pasją. Jej idolem jest Leonardo da Vinci. Uczy innych i sama jest pilną uczennicą największych autorytetów na świecie. Twórczyni Idei „Świadomości 360°”, i uważna obserwatorka życia, humanistka, podróżniczka, motywatorka, pasjonatka twórczej zmiany,  Ambasadorka Idei Prosperity.

 

 

WKRÓTCE NOWY TERMIN SZKOLENIA i zasady rabatów 

Jeśli nie dokonałaś / dokonałeś jeszcze rezerwacji – zrób to TERAZ!. 

 

Pośpiesz się i zyskaj do 800,00 PLN.

Inwestycja:   1.295,00 PLN 

(możliwy rabat do 800.00 PLN. O wysokości rabatu decyduje termin zgłoszenia) 

do 00.00.2021r. – inwestycja 495,00 PLN 

do 00.00.2021r. – inwestycja 695,00 PLN 

od 00.00.2021r. – inwestycja 1.295,00 PLN –warsztat w pełnej cenie w ramach wolnych miejsc.  

Limit miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. 

Cena obejmuje: 

• profesjonalne szkolenie, 

• inspirującą atmosferę, 

• skuteczne narzędzia i techniki, 

• kawa/woda/herbata.

 

Zapraszamy – zapisy on-line:  

Teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj miejsce dla siebie ze zniżką.  

Potrzebujesz pomocy – śmiało dzwoń 570 570 542) 

Do zobaczenia 

 

 

Sprawdź też

​ŚWIECIE, CO SIĘ STAŁO?

Jak zarządzać sobą w czasach chaosu. Pandemia, zaraza, zamknięty świat, stany wyjątkowe, chaos, etc. dotąd …