Prosperity - Achieving Life Fulfillment
Aktualności

Prosperity Coaching

ProsperityCoaching® to coaching nowej generacji.

Wg ProsperityCoaching® coaching jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów komunikacji. Jest towarzyszeniem ludziom w drodze do odkrywania wewnętrznego potencjału,  wspieraniu ich w budowaniu świadomości i harmonijnej wersji samego siebie oraz w osiaganiu celów w zgodzie ze sobą.

Coaching jest dla tych, którzy chcą poprawić konkretne obszary swojego życia lub jego ogólną jakość, osobiste spełnienie, zdrowie, sprawność fizyczną, relacje z ludźmi, swobodę finansową…
Każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i cele.

Są dwa wspaniałe dni
w życiu człowieka
– gdy się rodzi i gdy odkrywa
dlaczego się urodził
Wiliam Barclay ( szkocki pisarz)

Prosperity Coaching stwarza tę możliwość odkrycia własnej, niepowtarzalnej drogi życiowej. Kiedy ją odkryjesz i pozwolisz sobie żyć w zgodzie z tym co kochasz, doświadczysz poczucia sensu, radości i spełnienia.

Doświadczysz Efektu Prosperity!
IMG_2556

Projekt coachingu holistycznego obejmujący wsparciem wszystkie sfery aktywności Klienta, prowadzi do efektu równowagi i satysfakcji w pracy i w życiu osobistym.

Proces Coachingu Prosperity to proces w którym budujemy świadomość tego kim jesteśmy, co czujemy, co myślimy, co robimy, jak budujemy nasze relacje, jakie mamy wartości, dokąd zmierzamy. Budujemy równowagę między  BYĆ, DZIAŁAĆ i MIEĆ.

Odkrywamy naszą unikalną misję życia i indywidualną drogę do jej zrealizowania.

Podczas procesu Coachingu Prosperity rozwijamy nasze talenty i uczymy się szanować i kochać siebie i innych i czerpać z tego radość każdego dnia.
Odbudowujemy poczucie własnej wartości, stajemy się magnetyczni i charyzmatyczni.

Prosperity Coaching  to głęboki proces transformacji i rozwoju.

Poprzez budowanie samoświadomości odkrywamy nasze blokady i nieświadome ograniczenia, które stoją nam na drodze do Stanu Prosperity.

Zaangażowanie w proces Coachingu Prosperity pozwala Klientowi pozbyć się ograniczającego balastu i zbudować Prosperity w swoim życiu.

W trakcie sesji Klient zyskuje jasność określania celów, rozwija swoją inteligencję emocjonalną, buduje równowagę między życiem osobistym i zawodowym , rozwija swoją sprawność biznesową, odkrywa nowe perspektywy, uruchamiając swój potencjał, co wprost przekłada się na sukces osobisty i rozwój firmy.

Aktywna i twórcza współpraca Klienta z coachem jest gwarancją pożądanych zmian i osiągnięcia sukcesu.

Sesje coachingowe prowadzone są przez Irenę Sowińską Ekspertkę Coachingu Nowej Generacji, doświadczonego Master Prosperity Coacha z dwudziestoletnią praktyką  w prowadzeniu: executive coachingu, business coachingu, life coachingu, art coachingu, shadow coachingu, VIP coachingu, pracującego metodą ProsperityCoaching® w wysokich standardach biznesowych i etycznych.

Drogi Kliencie,

  • nie rezygnuj ze swoich marzeń o twórczym rozwoju i satysfakcjonującym, harmonijnym życiu,
  • porzuć frustrację i niechęć do następnego dnia,
  • rozwiń swoje kompetencje i umiejętności współpracy,
  • zacznij zarządzać w świadomy sposób swoim życiem i karierą zawodową,
  • zbuduj nową strategię satysfakcjonującego życia pełnią,
  • realizuj swoje marzenia,
  • bądź skuteczny we wszystkich podejmowanych działaniach,
  • żyj radośnie.

Jak nie Ty, to KTO?
Jak nie teraz, to KIEDY ?

Zapraszamy na wyjątkowy i efektywny ProsperityCoaching® już dziś.

Zapisz Się
 

Irena posiada wyjątkowe zdolności stymulowania ludzi do rozwoju i zmiany. Moje życie zawodowe i umiejętności, wskutek pracy z Ireną, poszybowały i wpłynęły radykalnie pozytywnie na moją karierę i balans życiowy. -Monika

Sprawdź też

POGOTOWIE COACHINGOWE

  To wsparcie dla tych, którzy są w kryzysowej sytuacji i utknęli w ciężkich myślach, …