Prosperity - Achieving Life Fulfillment
Aktualności

O nas

NASZĄ MISJĄ JEST INSPIROWANIE DOBRYCH ZMIAN i WSPIERANIE LUDZI W OSIĄGANIU STANU PROSPERITY WE WSZYSTKICH SFERACH ŻYCIA.

Nie możemy zmienić Twojej przeszłości ale możemy Cię skutecznie wesprzeć w stworzeniu nadzwyczajnej przyszłości.

 

20 LAT DOŚWIADCZEŃ

UNIKALNE METODY I NARZĘDZIA COACHINGU NOWEJ GENERACJI.

Jesteśmy praktykami,
tworzymy i realizujemy 
programy szkoleniowe
nowej generacji.

Twórczynią programów i Metody Prosperity Coaching®
jest Irena Sowińska

EKSPERT COACHINGU NOWEJ GENERACJI

Zrób pierwszy krok do zmiany Twojego życia.
 

Tworzymy i realizujemy nowatorskie programy szkoleniowe i rozwojowe w wysokich standardach biznesowych i etycznych.
Nasze programy i projekty rozwojowe i szkoleniowe w centrum stawiają Człowieka, który musi sprostać wielu wyzwaniom współczesnego świata.

Idea szeroko zakrojonego programu Prosperity oparta jest na naszym autorskim projekcie budowania ŚWIADOMOŚĆI 360°, która zrodziła się w toku ponad dwudziestoletniej praktyki coachingowej i trenerskiej w wielu środowiskach i jest odpowiedzią na potrzeby i aspiracje ludzi.
Oparta jest na nowoczesnej psychologii i wskazuje na praktyczne jej zastosowanie w coachingu.
Nasza wiedza, doświadczenie życiowe, dwudziestoletnia praktyka coachingowa i trenerska, a także zastosowanie autorskiej Metody Prosperity Coaching® skutecznie stymulują rozwój ludzkiego potencjału i potencjału organizacji i prowadzą do osiągnięcia Efektu Prosperity.
Wsparciem obejmujemy wszystkie sfery życia Klienta, co prowadzi do efektu równowagi i satysfakcji w pracy i w życiu osobistym.

EFEKT PROSPERITY – TO POSTAWA i ŚWIADOMY STYL ŻYCIA
To trwałe odczuwanie coraz większego szczęścia i nieprzerwane osiąganie dobrych celów.

Twórcą Programów i Metody Prosperity Coaching® jest Irena Sowińska, Ekspertka coachingu nowej generacji, Master Prosperity Coach z dwudziestoletnią praktyką. Trenerka rozwoju osobistego – prowadzi warsztaty i treningi w kraju i za granicą. Twórczyni nowatorskiego projektu ProsperityCoaching®. Założycielka Szkoły Coachów Prosperity® i Szkoły Coachingu Rodzinnego. Twórczyni i realizatorka programów rozwoju kadry menedżerskiej oraz projektu "Sabbatical Prosperity Coaching®" VIP & Business Coach – specjalizuje się w pracy z Kobietami, menadżerami, liderami i kadrą zarządzającą. Autorka unikalnej metody "Prosperity Blueprint®" – oczyszczającej blokady emocjonalne i usuwającej wewnętrzne bariery. Rozwój niezależności i dobrostanu Kobiet jest jesj pasją. Wspiera skutecznie Kobiety coachingiem fece to face i online. Praca z ludźmi jest jej pasją. Jej idolem jest Leonardo da Vinci. Uczy innych i sama jest pilną uczennicą największych autorytetów na świecie. Twórczyni Idei „Świadomości 360°”, i uważny obserwator życia, humanistka, podróżniczka, motywatorka,  pasjonatka twórczej zmiany, Ambasadorka Idei Prosperity.

Jej nauczyciele: Jim Rohn, Stephen Covey, Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, T. Harv Eker, Tom Peters, Denis Waitley, Les Brown, Andy Harrington, Louise Hay, Jonette Crowley, Merylin Atkinson, Joseph O'Connor, Daniel Goleman, Wayne W. Dyer, Robert Kiyosaki …

Zapraszamy.
 

Sprawdź też

O Prosperity

PROSPERITY: DOBROSTAN, HARMONIA, POMYŚLNOŚĆ, OBFITOŚĆ, PEŁNIA, DOBROBYT, SZCZĘŚCIE, JAKOŚĆ ŻYCIA, POWODZENIE, PROSPEROWANIE …     Definiujemy …