Prosperity - Achieving Life Fulfillment
Aktualności

Coaching równowagi życiowej

– cykl sesji indywidualnych

„Sukces – w takim sensie, w jakim go dziś definiujemy i osiągamy – może przynieść ze sobą nie tylko radość wynikającą z posiadania wielu rzeczy i możliwości, lecz również rozczarowania i samotną rozpacz, zarówno osobom, które go doświadczają, jak i ich najbliższym. Aż nazbyt często płacimy za niego syndromem toksycznego sukcesu, chronicznym poczuciem niedosytu, zwątpienia, rozczarowania i braku więzi, a w końcu depresją, która niszczy nasze zdrowie i małżeństwo oraz sprawia, że nasze emocjonalnie zaniedbywane dzieci cierpią.”
dr Paul Pearsall – psychoneuroimmunolog

Przeczytaj artykuł  „TOKSYCZNY SUKCES?”
Test toksyczności postawy – sprawdź swój wynik.

Specjalistyczny program coachingu równowagi życiowej realizowany jest autorską metodą ProsperityCoaching®  z zastosowaniem najnowszej wiedzy z zakresu psychoneuroimmunologii, energokardiologii i ekopsychologii.

Wieloletnie badania kliniczne (dr. Bernie S. Siegel) potwierdziły, że mamy w sobie biologiczne mechanizmy „życia i śmierci”, a stan ducha zmienia stan ciała, działając za pośrednictwem centralnego systemu nerwowego, systemu wewnętrznego wydzielania i systemu immunologicznego.

Spokój ducha, harmonia przesyłają sygnały „życie”, podczas gdy depresja, strach i nierozwiązane konflikty – sygnały „śmierć”.

Nasze wieloletnie doświadczenie coachingowe i praktyka potwierdzają ogromną potrzebę społeczną przeciwdziałania dramatycznym skutkom toksycznego sukcesu.

Jeśli masz świetną pracę, wspaniałą rodzinę, lub pełną niezależność, piękny dom pełen pięknych rzeczy, a mimo to nie odczuwasz zadowolenia, a czasem bywasz nawet nieszczęśliwy – to ten coaching jest dla ciebie.

Jeśli wkładasz mnóstwo wysiłku każdego dnia, by osiągnąć sukces i czujesz się sfrustrowany, że on nie nadchodzi – to ten coaching jest dla ciebie.

ĆWICZENIE:

Odpowiedz sobie szczerze na 2 pytania:

  1. Czy w relacjach z najbliższymi osobami odnoszę takie same sukcesy jak w innych dziedzinach?
  2. Czy moje życie jest monologiem, czy dialogiem?

Czy wiesz, że
twój mózg jest bardzo szczęśliwy, kiedy skupiasz się na tym czego pragniesz i co kochasz?
Najnowsze badania dowodzą, że im bardziej skupiamy się na tym, co naprawdę daje nam radość i co naprawdę kochamy, tym bardziej zmniejsza się aktywność tych części układu limbicznego, które odpowiadają za destruktywne emocje, takie jak lęk, gniew, niepokój, przygnębienie i stres.

Szczęśliwy mózg generuje pozytywne emocje łagodzące stres i działa ozdrowieńczo na ciało i umysł.

Tworzysz swoje życie i swój świat w każdej chwili. Czy zdajesz sobie sprawę z tego jaką masz wielką moc? Spójrz na swoje życie. Twoje obecne życie to wynik najczęściej pojawiających się dotychczas myśli.
Jeśli chcesz, aby twoje życie się zmieniło, zmień swój umysł.
To nie musi długo trwać.

Życie jest po to, aby się nim cieszyć.
Spraw by życie stało się twoją pasją.

Zapraszamy.

Umów się na sesje Coachingu Prosperity lub wybierz się z nami na Sabbatical Prosperity Coaching w USA.
Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem.

Zapisz Się

Sprawdź też

POGOTOWIE COACHINGOWE

  To wsparcie dla tych, którzy są w kryzysowej sytuacji i utknęli w ciężkich myślach, …