Prosperity - Achieving Life Fulfillment
Aktualności

Art – Prosperity Coaching

– sesje indywidualne

Art – ProsperityCoaching® – sesje indywidualne to najskuteczniejszy sposób wsparcia Twojego rozwoju i Twojej twórczej kariery.

„ KTO CHCE ŻYĆ i TWORZYĆ, NIE POTRZEBUJE WAKACJI OD ŻYCIA”  
                                                                                           –
Irena Sowińska

Cel:
Budowanie dobrostanu życiowego i sukcesu, usunięcie blokad, uruchomienie przepływu finansowego, zbudowanie asertywnej postawy, wzrost Poczucia Własnej Wartości, poprawa relacji, wypracowanie równowagi i odporności emocjonalnej, rozwój kariery, etc.

Dla kogo:
Dla twórców, artystów, ludzi z podwyższoną wrażliwością emocjonalną, doświadczających stanów depresji, twórczych blokad, zwątpienia w swój potencjał twórczy, zmagających się z trudnościami życiowymi, konfliktami w relacjach, deficytem poczucia własnej wartości, sprawczości i zaufania, etc.

Korzyści:
Uruchomienie energii twórczej, ugruntowanie asertywnej postawy, wzrost Poczucia Własnej Wartości. Skuteczne budowanie dobrych relacji międzyludzkich opartych na zaufaniu i wiarygodności. Przełamanie nieuświadomionych barier w każdej sytuacji / towarzyskich, zawodowych, w sytuacjach wyzwań/. Zbudowanie spójnego wewnętrznie i zewnętrznie wizerunku zgodnego z osobowością i temperamentem osoby przyciągającej ludzi. Odwaga w podejmowaniu decyzji, jasność celów i chętne podejmowanie nowych wyzwań, rozkwit relacji osobistych i biznesowych, rozwój kariery.

 

 

 

Prowadząca: Irena Sowińska
Ekspertka Coachingu Nowej Generacji, Twórczyni Metody Prosperity Coaching®  i Szkoły Coachów Prosperity oraz Szkoły Coachingu Rodzinnego. Trenerka rozwoju osobistego – prowadzi warsztaty i treningi w kraju i za granicą. Twórczyni i realizatorka programów rozwoju kadry menedżerskiej oraz projektu "sabbatical prosperity coaching®",  VIP & business coach – specjalizuje się w pracy z kobietami, menadżerami, liderami i kadrą zarządzającą. Autorka unikalnej metody "BluePrint Prosperity®" – przełamuje bariery i podejmuje wyzwania. Praca z ludźmi jest jej pasją. Uczy innych i sama jest pilną uczennicą największych autorytetów na świecie. Twórczyni Idei „Świadomości 360°”, i uważny obserwator życia, podróżniczka, motywatorka, pasjonatka twórczej zmiany, Ambasadorka Idei Prosperity.

Sesje indywidualne Art-ProsperityCoaching® prowadzone są przez Irenę Sowińską, praktyka z dwudziestoletnim doświadczeniem, w wysokich standardach biznesowych i etycznych, w bezpiecznej, wspierającej relacji.
To klucz otwierający drzwi do rozwoju i życia na wysokim poziomie.

Możesz to zrobić – z nami, to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Zapraszamy. Umów się na sesje Art – ProsperityCoaching®.
Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem

Zapisz Się

*

Myślałem, że o moim życiu wiem wszystko do chwili, kiedy nie zacząłem z Tobą pracować…
To czego doświadczyłem w pracy z Tobą, mogę opisać jako magiczne. Teraz wiem, że gdyby nie nasza praca, nie dokonałbym przełomu w moim życiu i nie rozwinąłbym kariery. Dziękuję.
-Jacek

*

 

 

Sprawdź też

Prosperity Coaching

ProsperityCoaching® to coaching nowej generacji. Wg ProsperityCoaching® coaching jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów komunikacji. Jest …